FOTO IŞILTI

  • DÜĞÜN
  • ORGANİZASYON
  • VESİKALIK
  • MEZUNİYET
  • KINA

Merhaba ben Selahattin
bir fotoğrafçıyım.

Fotoğrafsız dünya, zihnimizi açan ve tutkuyu ifade eden ışık ve renk yoksa bizim için anlamsız olacaktır.

Benim tarzım, moda ve yaratıcı ışık dokunuşuyla foto muhabirliği ve güzel sanatlar fotoğrafçılığı arasındaki kombinasyondur. Fotoğraflarım ışık, renk, siyah-beyaz işlemeden teknikler, eski fotoğraflar, yaratıcı bakış açısı ve tabii ki en önemlisi, çektiğim insanların kişiliğinden ilham alıyor!

Yeteneklerimiz

99%
Portreler

Her bir birey ayrı bir portre olup, çekimlerimizi portre bazında eşsiz ve benzersiz sunmaktır bizim işimiz.

93%
Yaşam Tarzı

Hayata karşı bakışınıza ve yaşam tarzınıza ya da değerlerinize gerekli önem ve özen doğrultusunda anınıza değer katıyoruz.

98%
Stüdyo

Özel günleri sıradan birkaç poz anlayışından çıkartarak, yeni neslin beklenti ve taleplerini stüdyomuzda gerçekleştirmeyi hedefliyoruz

91%
MODA

Biz tarzımızı tek cümle ile özetleyebiliriz; Modayı doğal olan ile özleştirip, ölümsüzleştirmek. Nasıl mı yapıyoruz. Buyrun bir çay eşliğinde bunu size ifade edelim.

Neden Stüdyo Işıltı'yı tercih etmelisiniz?

DOĞAL IŞIK

Yaptığımız her işte en iyisini yansıtabilmek için üzerine ışık tutuyoruz. Aydınlattığımız herşeyi sizlerin en beğeneceği şekilde sunmayı hedefliyoruz.

PROFESYONEL YETENEKLER

Fotoğrafçılık ile ilgili profesyonel hizmeti bulabileceğiniz Stüdyo Işıltı’da fotoğrafçılık ile yapacağınız her işten keyif almanızı amaçlıyoruz.

Mükemmel ekipmanlar

Göstermiş olduğumuz yeteneğin yarısını kullanmış olduğumuz ekipmanlara borçlu olduğumuzu düşünüyoruz. Bu sebeptendir ki çekimlerimizde profesyonel ekipmanlar kullanıyoruz.

ultra hd

Yüksek kaliteyi yüksek çözünürlük ile birleştirip daha sonrasında aldığımız çıktıya her bakışınızda yüzünüzde oluşan gülümsemeyi hissetmektir profesyonel fotoğrafçılık.

kusursuz görüntü

Çektiğimiz fotoğrafları sizlere sunarken kusursuzluk ilkemiz ile yüksek çözünürlükte paylaşma gereği duyuyoruz. Çünkü en iyi hizmeti vermek için durmadan çalışıyoruz.

odak noktası

Her yaptığımız projenin odak noktasını yakalayarak, kusursuz görüntü olarak sizlere sunuyoruz. Çünkü odaklanmak profesyonel olarak yaptığımız işin temel bileşenidir.

İçerik telif hakları ile yasal olarak korunuyor! 

Sağ tıklama işlevi devre dışı.